Jawa 350 OHC

Štvortaktná verzia

Jawa 350 OHC spĺňa súčasné normy Euro 4. Táto norma vyžaduje nielen to, aby náš nový motocykel jazdil s nižšími emisiami, ale obsahuje aj množstvo bezpečnostných prvkov. Všetky modely 350 OHC sú vybavené brzdovými asistentmi ABS, ide o prvý model Jawa s touto funkciou. Nový rad je tiež nižší ako u našich 2-taktných motocyklov, vďaka čomu sa s nimi ľahšie manipuluje a sú pohodlnejšie pre jazdcov menšieho vzrastu. Spotreba paliva je pri testovacích podmienkach Euro 4 teraz asi 3L / 100km.

Jawa 350 OHC

Jawa 350 je náš tradičný modelový rad

Design vychází z motocyklu JAWA 350, typ 634, který byl sériově vyráběn v 70. a 80. letech minulého století, genetické prvky jako je například výfuk tvarově navazuje na řadu čtyřdobých motocyklů např. JAWA 500 OHC.

Základné prevedenie
cena: € 4.290,-

Zobraziť všetky detaily

Jawa 350 OHC
Special

Special JAWA 350 OHC

Dizajn tohto motocykla vychádza z tradičnej stavby cestných pretekárskych motocyklov JAWA z prelomu 50. a 60. rokov minulého storočia a zaraďuje sa tak do kategórie Café Racer. Motocykel JAWA 350 OHC Special určite ocenia milovníci slávnej motocyklovej éry Františka Šťastného, Gustava Havla a ostatných vtedajších motocyklových velikánov.

Zobraziť všetky detaily

Jawa 350 OHC
Scrambler

Scrambler JAWA 350 OHC

Dizajn tohto modelu má za cieľ nadviazať na bohaté úspechy motocyklov značky JAWA v motocyklových súťažiach. Dominantou a tradičným prvkom je klasický kvapkovitý tvar nádrže s elegantným vylisovaným logom, ktoré je ručne linkované. Po technickej stránke je tento model kombináciou predchádzajúcich modelov OHC (motor, rám, brzdový systém) a OHC Special (odpruženie vozidla, zadné vidlice).

Zobraziť všetky detaily

Jawa 350 OHC
Special ST

Rovnako ako základná verzia JAWA 350 OHC Special, vychádza aj jeho analogické prevedení JAWA 350 OHC Special ST z tradičnej stavby cestných pretekárskych motocyklov JAWA z prelomu 50. a 60. rokov minulého storočia a zaraďuje sa tak do kategórie Café Racer. U prevedenia JAWA 350 OHC Special ST úpravu dizajnu a polohy riadidiel iste ocenia jazdci, ktorí chcú za riadidlami tohto štýlu motocykla stráviť viac času. Oproti základnej verzii JAWA 350 OHC Special sú obe varianty JAWA 350 OHC Special ST (polokapotovaná i naked) vhodnejšie pre jazdcov vyššieho vzrastu.

Zobraziť všetky detaily